On Campus

Notre Dame Athletic Department Phone Directory

  • Notre Dame Coaches Directory

    Contact the Athletic Department by Phone

    Mailing Address
    University of Notre Dame
    C113 Joyce Center
    Notre Dame, IN 46556
    (574) 631-6107

 

 

 

Administration
Jack Swarbrick, University Vice President James E. Rohr Director of Athletics 631-6107
Patricia Bellia, Faculty Athletics Representative 631-7516
Missy Conboy, Senior Deputy Athletics Director (Sport Operations/ACC Liaison) 631-6107
Jim Fraleigh, Deputy Athletics Director (Corporate Relations) 631-6107
Jill Bodensteiner, Senior Associate Athletics Director (Compliance and Policy Management) 631-6107
Mike Harrity, Senior Associate Athletics Director (Student-Athlete Services) 631-6107
John Heisler, Senior Associate Athletics Director, Executive Editor 631-6107
Tom Nevala, Senior Associate Athletics Director (Business Operations) 631-6107
Jody Sadler, Senior Associate Athletics Director (Administration) 631-6107
Rob Kelly, Senior Associate Athletics Director, Media & Brand 631-6107
Beth Hunter, Associate Athletics Director (Athletics Operations) 631-6107
Chad Klunder, Associate Athletics Director (Football Operations) 631-6107
Angie Torain, Associate Athletics Director (Human Resources/Legal and Risk Managment)
Monica Cundiff, Associate Athletics Director (Event Management) 631-6107 Email
Vic Saavedra, Associate Athletics Director (Facilities) 631-6107 Email
Juli Schreiber, Assistant Athletics Director (Guest Relations) 631-6107
Maureen McNamara, Assistant Athletics Director (Community Commitment/Special Events) 631-6107
Brian Pracht, Assistant Athletics Director (Marketing) 631-6107
Brant Ust, Assistant Athletics Director (Student-Athlete Alumni Relations)/Monogram Club Executive Director 631-6107
Heidi Uebelhor, Assistant Athletics Director (Compliance) 631-2237 Email
Claire Leatherwood Slebonick, Assistant Athletics Director (Compliance/Policy Management) 631-6107
Claire VeNard, Assistant Athletics Director (Student Welfare and Development) 631-5548 Email
Jenny Borg, Assistant Director of Special Projects 631-6107
Kelsey Edwards, Special Projects Coordinator 631-6107
Cynthia Stokes, Office Assistant 631-6107
Kristal Tinkham, Senior Staff Assistant 631-6107
Karen Demeter, Senior Staff Assistant (Corporate Relations) 631-8801
Ciara O'Halloran, Sport Operations & Project Management Coordinator 631-6107
Julie Deschaine, Administrative Assistant 631-4840 Email
Jennifer Watchorn, Administrative Assistant 631-3383 Email
Athletics Advancement
Sara Liebscher, Senior Director, Athletics Advancement 631-5311 Email
Brian Powell, Athletic Advancement Operations Program Director 631-1718 Email
Kevin Nugent, Associate Program Director, Athletics Advancement 631-6482 Email
Brent Henningfeld, Coordinator, Athletics Advancement 631-4491 Email
Sarah Futa, Administrative Assistant 631-1353 Email
George West, Associate Regional Director, Athletics Advancement (Midwest region) 631-2773 Email
Craig Horvath, Regional Program Director, Athletics Advancement (West region) 631-7566 Email
Mike Brown, Regional Program Director, Athletics Advancement (East region) 631-4408 Email
Alex Romagnolo, Athletics Annual Giving Associate Director (Rockne Heritage Fund) 631-0448 Email
Business Office
Tom Nevala, Senior Associate Athletics Director (Business Operations) 631-6107 Email
Beverly Frecker, Business Coordinator 631-8872 Email
Sandy Young, Business Coordinator 631-5209 Email
Sherry Hinegardner, Financial Assistant 631-4843 Email
Garrick Aldridge, Financial Assistant 631-7476 Email
Camps
Summer Camp Office 631-8788 Email
Community Commitment
Maureen McNamara, Assistant Athletics Director (Community Commitment/Special Events) 631-6107 Email
Jordon Haitsma, Camps and Olympic Facility Program Director 631-7801 Email
Ed Beven, Community Commitment and Olympic Facility Program Director 631-7503 Email
Compliance
Jill Bodensteiner, Senior Associate Athletics Director (Compliance and Policy Management) 631-6107 Email
Amanda Hall, Associate Director (Compliance) 631-6107
Heidi Uebelhor, Assistant Athletics Director (Compliance) 631-2237 Email
Claire Leatherwood Slebonick, Assistant Athletics Director (Compliance/Policy Management) 631-6107 Email
Brent Moberg, Compliance Program Director 631-3041 Email
Erin Abbey, Financial Aid Associate Director 631-1357 Email
Cyndi Sykes, Coordinator, Athletics Compliance and Legal Office 631-9647
Tyler O'Hara, Intern, Athletics Compliance/Legal  
Compton Family Ice Arena
Mike McNeill, Programming & Instruction Program Manager 631-1154 Email
Brett Blatchford, Assistant Programming and Instruction Manager 631-3605 Email
David Gilbert, Compton Family Ice Arena Operations Manager 631-1169 Email
Molly Mahoney, CFIA Programming & Events Program Coordinator 631-1231 Email
Michael Hagen, Facilities Operations Intern 631-2825 Email
Nick Kleva, Programming & Events Intern 631-8760 Email
Jeanne Checkley, Business Coordinator 631-1157 Email
Patrick Klaybor, Sr. Ice Rink Maintenance Technician 631-8046 Email
Joshua Velilla, Ice Maintenace Assistant 631-8046
Eric Dorler, Ice Maintenace Assistant 631-8046
Donald Irmiger, Assistant Ice Tech 631-8046
Mathew Peloquin, Ice Maintenance Assistant 631-8046
Eck Tennis Pavilion
Bobby Bayliss, Eck Tennis Pavilion/Courtney Tennis Center Manager 631-6113 Email
Susan Molnar, Office Assistant 631-6929 Email
Equipment
Kathy Speybroeck, Head Varsity Sports Equipment Program Manager 631-4837 Email
Ryan Grooms, Head Football Equipment Manager 631-7475 Email
Adam Myers, Assistant Football Equipment Manager 631-7475 Email
Ron Grove, Hockey Equipment Program Manager 631-3628 Email
Joe Nagle, Assistant Manager (Equipment Room) 631-1016 Email
Teresa Pocius, Equipment Intern 631-1016 Email
Event Management
Monica Cundiff, Associate Athletics Director 631-6107 Email
Kasey O'Connor, Event Management & Olympic Facility Program Director   Email
Kathryn Coneys, Event Management & Olympic Facility Director 631-4893 Email
Chad DeWeese, Event Management & Olympic Facility Director 631-5896 Email
Facilities
Vic Saavedra, Associate Athletics Director (Facilities) 631-6107 Email
Patrice Mullen, Facilities Services Coordinator 631-5031 Email
Kathy Maloney, Notre Dame Stadium - Office Assistant 631-9506 Email
Jim Smith, Program Manager - Crowd Control 631-5035 Email
Donna Major, Administrative Assistant - Crowd Control 631-5035 Email
Katie Moore, Canon Print Shop 631-3364 Email
Jacquie Holdren, Custodial Services Supervisor 631-3350 Email
Judy Zook, Mail Distribution Assistant 631-7405 Email
Christopher Van Bladeren, Groundskeeper 631-7405 Email
Fighting Irish Media
Rob Kelly, Senior Associate Athletics Director, Media & Brand 631-6107
Michael Bertsch, Football Media Relations Program Director
· Football
631-8642 Email
Mike Bonner, Executive Producer, Live Events TBA
Brock Raum, Supervising Producer, Live Events TBA
Dan Colleran, Interim Director Athletics Communications
· Men's Ice Hockey, Women's Golf
631-7519 Email
Aaron Horvath, Digital Platform Manager 631-8978 Email
Jodain Massad, Executive Producer TBA Email
Tim O'Connor, Creative and Brand Program Director 631-5299 Email
Scott Rinehart, Lead Technologist 631-7537 Email
Karyn Galloway, Project Manager TBA
Leigh Torbin, Assistant Athletics Communications Director
· Credentialing, Swimming & Diving, Women's Lacrosse
631-9471 Email
Alan Wasielewski, Associate Athletics Communications Director
· Men's Basketball, Rowing
631-2235 Email
Josh Bates, Associate Athletics Communications Director
· Women's Basketball, Men's Golf
631-6453 Email
Megan Golden, Assistant Athletics Communications Director
· Women's Soccer, Cross Country/Track & Field, Women's Basketball (Secondary)
631-2664 Email
Robby Hamman, Assistant Athletics Communications Director
· Men's Lacrosse, Volleyball, Men's Basketball (secondary)
631-8032 Email
Tony Jones, Assistant Athletics Communications Director
· Men's Soccer, Softball
631-1762 Email
Joanne Norell, Assistant Athletics Communications Director
· Football Gameday Magazine, M/W Tennis, M/W Fencing
631-3397 Email
Michael Scholl, Assistant Athletics Communications Director
· Baseball, Football (secondary)
631-4780 Email
Cody Baker, Producer 631-2238 Email
Zachary Dudka, Producer 631-2238
Nathan Bush, Associate Producer 574-514-1768 Email
Randy Orak, Associate Producer 208-866-7024
Jonathan Cotton, Production Intern 570-807-9919
Anna Gonzalez, Production Intern TBA Email
Anthony Simeone, Production Intern TBA
Sarah Higgins, Social Media Program Manager Email
Tamara Brown, Communications Assistant TBA Email
Jack Nolan, Talent/Producer 631-2238 Email
Ted Mandell, Student Development Producer 631-6953 Email
Todd Hudson, Show Control Technician 631-6953 Email
Carol Copley, Office Assistant
· Current/Archival File Oversight, Photo Archive Manager, Media Mailing List Coordinator
631-7516 Email
Human Resources
Jody Sadler, Senior Associate Athletics Director (Administration) 631-6107
Angie Torain, Associate Athletics Director (Human Resources/Legal and Risk Managment)
Information Technology
Nina Holdread, Athletics IT Director 631-8271 Email
Jess Brubaker Horst, IT Solutions Specialist 631-5106 Email
Matt Harris, IT Support Technician 631-0938 Email
Shirley Hums, IT Support Technician 631-6825 Email
Joyce Center Staff
Daniel Gebhard, Joyce Center - General Manager, Interim General Manager CFIA 631-1805 or 631-2824 Email
Adam Callender, Joyce Center - Operations Manager 631-5199 Email
Andrew Drake, Sound Technician 631-5199 Email
Will Pedersen, A/V Technician 631-1893 Email
Loftus Center Staff
Eric King, Loftus Sports Center - Facility Manager 631-5470 Email
Ryan Watt, Loftus Facilities Coordinator 631-7231 Email
Athletics Marketing
Brian Pracht, Assistant Athletics Director (Marketing) 631-6107
Jasmine Cannady, Marketing Program Coordinator 631-3589 Email
Janna Hughes, Marketing Program Coordinator 631-4307 Email
Darin Ottaviani, Marketing Program Coordinator 631-9910 Email
Rita Baxter, Customer Service & Group Sales Representative 631-7356 Email
Sarah Hannon, Director of Premium Experiences 631-9558 Email
Khadijah Wiley, Intern 631-3264 Email
Becca Moore, Intern 631-5372 Email
Robert Judin, Intern 631-1211 Email
Monogram Club (Notre Dame Monogram Club)
Brant Ust, Assistant Athletics Director (Student-Athlete Alumni Relations)/Monogram Club Executive Director 631-6107 Email
Reggie Brooks, Director of Student-Athlete Alumni Relations and Engagement 631-5450 Email
Matt Weldy, Monogram Club Associate Director 631-2909 Email
Sean Carroll, Communications Associate 631-8476 Email
Alaina Roberts, Monogram Club Coordinator 631-5450 Email
Brendan Fraleigh, Monogram Club Intern 631-2437 Email
Rolfs Aquatic Center
Frank Vaccaro, Rolfs Aquatic Center Facility Manager 631-9522 Email
Hannah Estes, Rolfs Aquatics Coordinator 631-9522 Email
Larry LeMaire, Aquatics Technician 631-5980 Email
Steve Srmek, Aquatics Technician 631-5980 Email
Sports Medicine
Rob Hunt, Head Athletic Trainer; Football 631-2455 Email
Rachel Denison, Assistant Athletic Trainer 631-3304 Email
Mike Bean, Associate Athletic Trainer, Football 631-3302 Email
Steve Smith, Associate Athletic Trainer; Football 631-7100 Email
Mandy Merritt, Associate Athletic Trainer/Physical Therapist; Men's Lacrosse 631-7100 Email
Chantal Porter, Associate Athletic Trainer; Volleyball, Men's/Women's Fencing 631-7100 Email
Kevin Ricks, Associate Athletic Trainer; Hockey, Football 631-7100 Email
Tony Sutton, Associate Athletic Trainer; Cross Country, Track & Field 631-3303 Email
Anne Marquez, Associate Athletic Trainer; Women's Basketball, Cheerleading 631-7100 Email
Brad Kneibel, Assistant Athletic Trainer; Women's Lacrosse 631-7100 Email
Skip Meyer, Athletic Trainer; Men's Basketball, Men's/Women's Golf 631-7100 Email
Scott Stansbury, Assistant Athletic Trainer; Baseball, Football 631-3301 Email
Alicia Yamamoto, Assistant Athletic Trainer; Women's Soccer, Men's Tennis 631-7100 Email
Courtney McNamara, Physical Therapist; Men's/Women's Swimming & Diving 631-7100 Email
Tori Hommel, Assistant Athletic Trainer; Football 631-7100 Email
Samantha Bowker, Assistant Athletic Trainer; Softball 631-7100 ">Email
Mario Diaz, Assistant Athletic Trainer; Men's Soccer, Women's Tennis 631-7100 Email
Sports Performance
Mike Harrity, Senior Associate Athletics Director (Student-Athlete Services) 631-6107
TBD, Director of Sports Nutrition   Email
Marta Scechura, Sports Nutrition Associate   Email
Kari Oliver, Sports Nutrition Associate 631-0857 Email
Rachel Norman, Sports Nutrition Assistant Director
Sports Properties
Scott Correira, President 631-8814 Email
Erik Haag, Senior Vice President 631-5331 Email
Greg Hughes, Director of Sales 631-7246 Email
Strength & Conditioning
Michael Szemborski, Director of Olympic Sports Strength & Conditioning 631-7353 Email
Matt Balis, Director of Football Strength & Conditioning   Email
Tony Rolinski, Head Strength & Conditioning Coach 631-1242 Email
David Ballou, Co-Director of Football Strength & Conditioning   Email
Jordan Webb, Associate Strength & Conditioning Coach/Head of Sports Science
Jacob Flint, Co-Director of Football Strength & Conditioning 631-6059 Email
Robert "Dale" Jones II, Strength & Conditioning- Football
Kevin Enchelmeyer, Assistant Strength & Conditioning Coach 631-2650 Email
David Grimes, Assistant Strength & Conditioning Coach 631-7475 Email
Kyle Jean, Assistant Strength & Conditioning Coach 631-7784 Email
Kyle Kelly, Assistant Strength & Conditioning Coach 631-2650 Email
Geoffrey Puls, Assistant Strength & Conditioning Coach 631-7784 Email
Kaitlin Sweeney, Assistant Strength & Conditioning Coach 631-5832 Email
Student Welfare & Development
Mike Harrity, Senior Associate Athletics Director (Student-Athlete Services) 631-6107
Dawn Mays, Administrative Assistant 631-8090 Email
Claire VeNard, Assistant Athletics Director, Student Welfare and Development 631-5548 Email
Kerri Casper, Program Coordinator 631-5548 Email
Katherine McManus, Student Welfare and Development Intern TBA
Ticketing & Guest Relations
Juli Schreiber, Assistant Athletics Director (Guest Relations) 631-6107 Email
Debra Jessup, Office Assistant 631-7356 Email
John Breeden, Manager of Ticketing 631-7356 Email
John Chermak, Associate Director, Ticketing 631-7356 Email
Kara Killion, Assistant Director, Ticketing 631-7356 Email
Lee Biglin, Assistant Manager, Ticketing 631-7356 Email
Amy Mason, Financial Assistant 631-7356 Email
Cheryl O'Brien, Ticket Services Lead Coordinator 631-7356 Email
Kathleen Brothers, Ticket Services Coordinator 631-7356 Email
Denise Goralski, Ticket Services Coordinator 631-7356 Email
Christopher Rhyce, Ticket Services Coordinator 631-7356 Email
Nicholas Tetzlaff, Ticket Services Coordinator Intern 631-7356 Email
Xingxing Wu, Ticket Services Coordinator Intern 631-7356 Email
Austin Kubala, Intern 631-7356 Email
Lauren Brown, Intern 631-7356 Email
Ticket & Premium Seat Sales
Joe Ondrejko, General Manager - Premium Seating 631-0183 Email
Dan Jankoski, Assistant Director - Premium Seating & Inside Sales Manager 631-0200 Email
Colin Adams, Assistant Director - Premium Seating & Inside Sales Manager 631-0249 Email
Alexis Keane, Sales Coordinator 631-0849 Email
Leah Rodgers, Account Executive 631-0110 Email
Danny Farrell, Account Executive 631-1340 Email
John McLean, Account Executive 631-0487 Email
Brian Benedict, Account Executive 631-4738 Email
Patrice Method, Inside Sales Representative 631-6693 Email
Nathan Biggs, Inside Sales Representative 631-0210 Email
Stuart Vagnier, Inside Sales Representative 631-0272 Email
Jacob Uithoven, Inside Sales Representative 631-1909 Email
Ryan Iaquinto, Inside Sales Representative 631-6922 Email
Warren Golf Course
John Foster, General Manager 631-4653 Email
Richard Goltowski, Assistant Superintendent 631-4653 Email
Matthew Yops, Warren Golf Course Assistant Superintendent 631-4653 Email
Don Anglin, Assistant Superintendent - Burke Golf Course 631-4653 Email
Nicholas Conklin, 2nd Assistant Superintendent - Warren Golf Course 631-4653 Email
Matt Cielen, Supervisor 631-4653 Email
Cody Risedorph, Associate Golf Professional 631-4653 Email
Danielle Baiunco, Assistant Golf Professional 631-4653 Email
Greg Helmkamp, Assistant Golf Professional 631-4653 Email
Mark Zmyslo, Greenskeeper 631-3312 Email
Dylan Marvel, Part-time Greenskeeper 631-7405 Email

Shop Now

Nissan
Game-Used Football Auction

Auctions

Official ND Online Auctions // Bid Now »

Gear Store

Get your Official ND Gear // Shop Now »

Event Calendar

Delta

October 15
L, 2-1
Virginia Tech
Notre Dame, Ind. (Alumni Stadium)
RECAP

ACC Network Extra
October 15
W, 3-0
Clemson
Notre Dame, Ind. (Purcell Pavilion)
RECAP

ACC Network Extra
Live Stream

Box Score Get Acrobat Reader

October 15
NTS
ITA Midwest Regional Championships
Ann Arbor, Mich. (Varsity Tennis Center)
RECAP
October 15
All Day
USA Fencing North American Cup
Anaheim, Calif.
October 16
All Day
USA Fencing North American Cup
Anaheim, Calif.
October 16
All Day
ITA Midwest Regional Championships
Ann Arbor, Mich. (Varsity Tennis Center)
October 16
All Day
Autotrader Collegiate Classic
Duluth, Ga. (Berkeley Hills CC)
RECAP
October 17
7:00 PM
Akron
Akron, Ohio (FirstEnergy Stadium-Cub Cadet Field)

ESPN3
Live Stats
ESPN3
October 17
All Day
Autotrader Collegiate Classic
Duluth, Ga. (Berkeley Hills CC)
October 17
All Day
ITA Midwest Regional Championships
Ann Arbor, Mich. (Varsity Tennis Center)
October 19
7:00 PM
Florida State
Tallahassee, Fla. (Seminole Soccer Complex)

ACC Network Extra
October 19
7:35 PM
Sacred Heart
Notre Dame, Ind. (Compton Family Ice Arena)

NBC Sports Chicago Plus
October 19
All Day
ITA Midwest Regional Championships
Ann Arbor, Mich. (Varsity Tennis Center)
October 20
7:00 PM
Holy Cross College
Notre Dame, Ind. (Purcell Pavilion)
October 20
7:00 PM
Duke
Notre Dame, Ind. (Alumni Stadium)

ACC Network Extra
ACC Network Extra
October 20
12:00 PM
Georgia Tech
Notre Dame, Ind. (Rolfs Aquatic Center)

Live Results
October 20
7:00 PM
Florida State
Tallahassee, Fla. (Tully Gym)

ACC Network Extra
Live Stats
Live Stream
October 20
7:35 PM
Sacred Heart
Notre Dame, Ind. (Compton Family Ice Arena)

NBC Sports Chicago Plus
October 20
All Day
ITA Midwest Regional Championships
Ann Arbor, Mich. (Varsity Tennis Center)
October 21
7:30 PM
USC
Notre Dame, Ind.

NBC
Game Week Central
October 21
All Day
Head of the Charles
Boston, Mass.
October 21
All Day
ITA Midwest Regional Championships
Ann Arbor, Mich. (Varsity Tennis Center)
October 22
12:00 PM
Miami
Coral Gables, Fla. (Cobb Stadium)

ACC Network Extra
October 22
2:00 PM
Miami
Coral Gables, Fla. (James L. Knight Complex)

ACC Network Extra
Live Stream
October 22
All Day
Head of the Charles
Boston, Mass.
October 22
All Day
ITA Midwest Regional Championships
Ann Arbor, Mich. (Varsity Tennis Center)
October 23
All Day
Quail Valley Intercollegiate
Vero Beach, Fla. (Quail Valley GC)
October 23
All Day
ITA Midwest Regional Championships
Ann Arbor, Mich. (Varsity Tennis Center)
October 24
7:00 PM
Michigan State
East Lansing, Mich. (DeMartin Soccer Complex)

BTN
October 24
All Day
Quail Valley Intercollegiate
Vero Beach, Fla. (Quail Valley GC)
October 25
7:00 PM
Louisville
Notre Dame, Ind. (Purcell Pavilion)

ACC Network Extra
October 26
6:00 PM
North Carolina
Chapel Hill, N.C. (Fetzer Field)

ACC Network Extra
October 26
7:35 PM
Nebraska-Omaha
Notre Dame, Ind. (Compton Family Ice Arena)

NBC Sports Chicago Plus
October 27
7:00 PM
North Carolina
Cary, N.C. (WakeMed Soccer Park)

ACC Network Extra
ACC Network Extra
October 27
12:00 PM
Atlantic Coast Conference Championships
E.P. Tom Sawyer Park (Louisville, Ky.)
October 27
5:00 PM
Purdue
West Lafayette, Ind.

Live Results
October 27
7:35 PM
Nebraska-Omaha
Notre Dame, Ind. (Compton Family Ice Arena)

NBC Sports Chicago Plus
October 27
All Day
Landfall Tradition
Wilmington, North Carolina
October 28
3:30 PM
North Carolina State
Notre Dame, Ind.

NBC
October 28
All Day
Landfall Tradition
Wilmington, North Carolina
October 29
TBA
ACC Quarterfinals
Campus Sites
October 29
1:00 PM
Pittsburgh
Notre Dame, Ind. (Purcell Pavilion)

ACC Network Extra
October 29
TBA
Colorado
Evanston, Ill.
October 29
TBA
Northwestern
Evanston, Ill.
October 29
All Day
Landfall Tradition
Wilmington, North Carolina
November 1
7:00 PM
Indiana Univ. PA
Notre Dame, Ind.
November 1
TBA
ACC Championship First Round
Campus sites
November 2
All Day
Oracle ITA National Fall Championships
Indian Wells, Calif. (Indian Wells Tennis Garden)
November 2
All Day
Oracle ITA National Fall Championships
Indian Wells, Calif. (Indian Wells Tennis Garden)
November 3
7:00 PM
Bethel Ind.
Notre Dame, Ind. (Purcell Pavilion)

ACC Network Extra
November 3
TBA
ACC Semifinals
Charleston, S.C. (MUSC Health Stadium)
November 3
7:00 PM
Ohio State
Columbus, OH (Value City Arena)

BTN
November 3
7:00 PM
Duke
Durham, N.C. (Cameron Indoor Stadium)

ACC Network Extra
November 3
All Day
Oracle ITA National Fall Championships
Indian Wells, Calif. (Indian Wells Tennis Garden)
November 3
All Day
Oracle ITA National Fall Championships
Indian Wells, Calif. (Indian Wells Tennis Garden)
November 3
All Day
Arizona State Invitational
Tempe, Ariz. (Whiteman Tennis Center)
November 3
All Day
Redbird Invitational
Normal, Ill. (Gregory Street Tennis Courts)
November 3
All Day
Western Michigan Invitational
Kalamazoo, Mich. (West Hills Athletic Club)
November 3
All Day
Gopher Invitational
Minneapolis, Minn. (Baseline Tennis Center)
November 4
3:30 PM
Wake Forest
Notre Dame, Ind.

NBC
November 4
4:00 PM
Ohio State
Columbus, OH (Value City Arena)
November 4
All Day
Oracle ITA National Fall Championships
Indian Wells, Calif. (Indian Wells Tennis Garden)
November 4
All Day
Western Michigan Invitational
Kalamazoo, Mich. (West Hills Athletic Club)
November 4
All Day
Redbird Invitational
Normal, Ill. (Gregory Street Tennis Courts)
November 4
All Day
Oracle ITA National Fall Championships
Indian Wells, Calif. (Indian Wells Tennis Garden)
November 4
All Day
Gopher Invitational
Minneapolis, Minn. (Baseline Tennis Center)
November 4
All Day
Arizona State Invitational
Tempe, Ariz. (Whiteman Tennis Center)
November 5
TBA
ACC Championship Quarterfinal
Campus sites
November 5
TBA
ACC Final
Charleston, S.C. (MUSC Health Stadium)
November 5
1:00 PM
Wake Forest
Winston-Salem, N.C. (Lawrence Joel Veterans Memorial Coliseum)

ACC Network Extra
November 5
All Day
Redbird Invitational
Normal, Ill. (Gregory Street Tennis Courts)
November 5
All Day
Arizona State Invitational
Tempe, Ariz. (Whiteman Tennis Center)
November 5
All Day
Gopher Invitational
Minneapolis, Minn. (Baseline Tennis Center)
November 5
All Day
Elite Invitational
Columbus, Ohio
November 5
All Day
Western Michigan Invitational
Kalamazoo, Mich. (West Hills Athletic Club)
November 5
All Day
Oracle ITA National Fall Championships
Indian Wells, Calif. (Indian Wells Tennis Garden)
November 5
All Day
Oracle ITA National Fall Championships
Indian Wells, Calif. (Indian Wells Tennis Garden)

NCAA Infractions Report

St. Joseph Health System Nissan Delta Canon Visit South Bend Mishawaka Vivid Seats